O mnie

O mnie

Mgr Ewelina Tomasik

 

Jestem absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Fizjoterapia.
Specjalizuję się w fizjoterapii uroginekologicznej kobiet, jak również mężczyzn. Wiedzę z tego zakresu zdobywałam na kursach organizowanych przez Niemieckie Stowarzyszenie Fizjoterapeutów AG GGUP, specjalizującego się w terapii dna miednicy. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach oraz Konferencjach o tematyce zaburzeń urologicznych, ginekologicznych oraz proktologicznych u kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Uczestniczę także w prowadzeniu wykładów dla kobiet w ciąży i po porodzie, jak również dla położnych i lekarzy.
Zajmuję się nie tylko dysfunkcjami dna miednicy (jak np. nietrzymanie moczu, zaburzenia seksuologiczne, dolegliwości bólowe narządów płciowych, jak wulwodynia, pochwica), ale również specjalizuję się w diagnostyce oraz terapii rozejścia mięśni prostych brzucha po porodzie. Opiekuję się także kobietami w okresie ciąży i połogu.
Moim celem jest poprawić siłę i funkcję mięśni dna miednicy, funkcję narządów, zmniejszyć dolegliwości bólowe w tym obszarze oraz pomóc pacjentom uniknąć operacji, która ZAWSZE powinna być TYLKO OSTATECZNOSCIĄ. Moim zadaniem jest również przywrócić pacjentom komfort oraz radość w każdej sferze życia, ponieważ tylko osoba, np. z problemem nietrzymania moczu, wie jak ciężko jest prowadzić życie społeczne, zawodowe i rodzinne.
Podczas badania i terapii zapewniam profesjonalne podejście oraz intymną i komfortową atmosferę.

 

Serdecznie zapraszam

Ewelina Tomasik